foto

Usługi budowlane Roszczenia

Usługi budowlane Roszczenia na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć m. in.: w jaki sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są metody wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów związanych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak opisać cechy charakterystyczne moment rozpoczęcia.

Zobacz więcej ...

foto

Właściciel a zarządca budynku W publikacji internetowej

Właściciel a zarządca budynku. W publikacji internetowej Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane m.in.- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono drobiazgowo problematykę procesu inwestycyjnego. Publikacja pdf w sposób kompleksowy i wyczerpujący wyjaśnia zagadnienia i problemy,.

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 w sprawie

warunki techniczne i budowlane 2020 w sprawie budynków i ich usytuowania i Koszty budowy. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł religijny problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów.

Zobacz więcej ...