foto

Zobacz kiedy jest czas pracy w koronawirus nowe

Zobacz kiedy jest czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z zakresu czasu pracy. Dokumentację taką trzeba konstruować rozdzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej czyli elektronicznej. Do nowych wymogów wypada uregulować wygląd podstawowego dokumentu z.

Zobacz więcej ...

foto

Przepisy dotyczące mobbingu W języku angielskim

Przepisy dotyczące mobbingu. W języku angielskim mob oznacza napaść na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, które mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, których celem jest wyrządzenie psychicznego i czasem fizycznego bólu. Nakierowany jest w szeregu przypadków.

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 objaśnienie pojęcia podróży

Delegacje podróże służbowe 2020 objaśnienie pojęcia podróży służbowej w przepisach i orzecznictwie praktyka pojęcia incydentalnego charakteru wyjazdu zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe również interpretacje organów podatkowych, jak także rozbieżności w stosowaniu przepisów.

Zobacz więcej ...